O soutěži

krizek
krizek

European Cyber Security Challenge 2021 v Praze

European Cyber Security Challenge je významná mezinárodní akce rozvíjející nadnárodní spolupráci v rámci vládní strategie The Country for the Future. Jedním z hlavních cílů je prezentovat Českou republiku inovativními nápady a zviditelnit ji v evropském prostoru. Dále posílit talent v oblasti kybernetické bezpečnosti v celé Evropě a propojit vysoký potenciál s předními organizacemi v tomto odvětví.

„Musíme být schopni najít a podporovat talentované mladé lidi, kteří se v budoucnu stanou páteří bezpečnosti České republiky i celé Evropy. Jen tak si můžeme poradit s aktuálními i budoucími hrozbami. V tom vidím hlavní přínos ECSC 2021.“

Ing. Karel Řehka
ředitel NÚKIB

krizek
krizek

Soutěž v České republice pořádají

ENISA

Agentura Evropské unie
pro kybernetickou bezpečnost

EU agentura jejímž posláním je dosažení vysoké úrovně kybernetické bezpečnosti v celé Evropě s cílem zajistit online bezpečnost občanům EU.
ENISA pověřila profesní organizaci AFCEA ČR k zajištění příprav a organizaci šestého ročníku finále ECSC, které se bude konat v Praze v letošním roce.

AFCEA ČR

Česká pobočka mezinárodní organizace Armed Forces Communications & Electronics Association.

Česká pobočka AFCEA byla založena v roce 1993. Hlavním cílem České pobočky AFCEA je dlouhodobě a aktivně tvořit nezávislou, odbornou platformu pro sdílení a předávání expertních znalostí a zkušeností z oblasti ICT a bezpečnosti mezi všemi spolupracujícími subjekty s AFCEA.

01_120

Největší evropské talenty v Praze

Praha hostí setkání nejlepších evropských talentů v kybernetické bezpečnosti. Prestižní akce, která se do ČR dostane jednou za 15 let.​

02_120

Náročné úlohy

Špičkové evropské týmy změří své síly v penetračních testech, kryptografii, reverzním inženýrství, forenzní analýze a dalších náročných úlohách.

03_120

Unikátní propojení

V rámci akce se zapojí zástupci státního, soukromého i akademického sektoru.

04_120

Mediální pozornost

Významná akce na poli kybernetické bezpečnosti, která bude mediálně vidět.

0 +
účastníků
0 +
soutěžících
0 +
členů doprovodu
0 +
nejen evropských týmů
0 +
cyber security odborníků

Tento projekt vzniká
za podpory Evropské Unie.

Pořadateli European Cyber Security Challenge 2021 v České republice je AFCEA česká pobočka a ENISA.