28/09—01/10/21, Praha

Registrace esejí

o bezpečnostním aspektu umělé inteligence. Více →

Má mozek ještě šanci?

Registrace na konferenci
Více →

Odhalení příběhu soutěže

a Letní kvízy k řešení…
Více →

krizek
krizek
European Cyber Security Challenge 2021 in Prague
European Cyber Security Challenge (ECSC) je významná mezinárodní akce rozvíjející nadnárodní spolupráci v rámci vládní strategie The Country for the Future. Jedním z hlavních cílů je prezentovat Českou republiku inovativními nápady a zviditelnit ji v evropském prostoru. ECSC je klíčovou aktivitou Agentury Evropské unie pro kybernetickou bezpečnost (ENISA). Jejím cílem je podporovat talenty v kybernetické bezpečnosti v celé Evropě a využít jejich potenciál ve státních organizacích, soukromých fimách i ve vědě a výzkumu.

Webový portál Horizon News bude plný osvětových přednášek, videorozhovorů s osobnostmi, malých CTF her, kurzů, testů a kvízů. Zároveň bude sloužit jako nástroj pro real-time sledování bodových stavů týmů.

Nejnovější zprávy

TeamEurope

V Tallinu se formuje TeamEurope pro nadcházející International Cyber Security Challenge (ICSC).

Více →

Doprovodná konference „Má mozek ještě šanci?“

V rámci ECSC 2021 proběhne také doprovodná konference „Má mozek ještě šanci?“. Bude se dotýkat následujích témat — Jak lze AI algoritmy zmást a jak tomu předcházet? Lze AI zneužít pro ovlivnění rozhodování lidí? Jaké kompetence potřebujeme, abychom udrželi AI pod naší kontrolou? Co na to mladí hackeři?

„Musíme být schopni najít a podporovat talentované mladé lidi, kteří se v budoucnu stanou páteří bezpečnosti České republiky i celé Evropy. Jen tak si můžeme poradit s aktuálními i budoucími hrozbami. V tom vidím hlavní přínos ECSC 2021.“

Ing. Karel Řehka
ředitel NÚKIB

Platinový partner

Diamantový partner

Technický garant

Technologický partner

Diamantový partner

Technický garant

Platinový partner

Zlatý partner

Tento projekt vzniká
za podpory Evropské Unie.

Pořadateli European Cyber Security Challenge 2021 v České republice je AFCEA česká pobočka a ENISA.